Servis pro psy v čechách

9. května 2013 v 19:12 | muffy, novinky.cz |  Zajímavosti
Psi už dávno neslouží pouze jako pomocníci při lovu, přehánění stád dobytka či ochraně majetku. S rozmachem životního stylu generace singles stále více lidí dává přednost nesobecké, věrné a stabilní lásce psa. Česká republika v tomto směru rozhodně nezaostává a se 2 miliony čtyřnohých přátel jsme skutečnou velmocí. Podle toho v naší zemi také začíná vypadat servis pro psy.

Pes v myčce

Myčka pro psy součástí bytového domu "U cukrovaru" v Modřanech
Také Vás po procházce unavuje mytí psích tlapek a poťapané podlahy? Tomu se snažil předejít developer Skanska Reality a v suterénu svého nového bytového projektu "U cukrovaru" v pražských Modřanech počítá i s místností se sprchou, kde můžete po procházce svého psa vykoupat, abyste předešli roznášení nečistot po domě i Vašem novém bytě.


Je libo masáž či zábal?
Masáže psů jsou nejnovějším trendem v USA, který se postupně začíná dostávat i k nám. Kromě urychlení léčby po nemoci nebo zranění se Vašemu pejskovi sníží svalové napětí a nezanedbatelné je i pozitivní působení na psychiku. Pes se stane klidnějším a naučí se lépe důvěřovat lidem. Pokud chcete Vašemu čtyřnohému příteli dopřát ještě větší komfort, dopřejte mu zábal z bahna z Mrtvého moře, který působí blahodárně na organismus, posiluje ho a regeneruje, anebo třeba masku s aloe vera a mateří kašičkou, která prokrvuje psí pokožku a regeneruje srst.

Pes v myčce

Český patent. Psí pisoár.
Máte rádi psy, ale vadí Vám chodníky znečistěné od psích výkalů? S tímto je možné si poradit nainstalováním psích pisoárů, jenž jsou jedinečnou novinkou v oblasti městského mobiliáře a na které má patent česká společnost DOG production. Psí pisoár vymezuje pejskům místo určené pro jejich potřebu a přitom esteticky nenarušuje okolí. Jakmile je pisoár umístěn v okolí Vašeho domu a Váš pes ho poprvé počurá, v záchytné nádržce zůstane malé množství moči, které je neodolatelným lákadlem k přečurání pro dalšího pejska. Společně s odpadkovým košem a schránkou na sáčky slouží jako jednoduchý psí záchod, který nalezne uplatnění kdekoliv.

Pes v myčce

A co na nové pražské byty říkáte vy? Pro pejskaře je to asi hlavním lákadlem, je to velké lákadlo pro pejskaře a taky tam určitě budou bydlet především pejskaři, tam by se mi líbilo :D Problém je cena bytu, která se bohybuje od 1,5 až do 5,5 milionů, to už se vyplatí koupit si dům i se zahradou, pejsek by to určitě ocenil víc než sprchu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viiipiii Viiipiii | 9. května 2013 v 19:45 | Reagovat

pekné :) najviac sa mi páči ten pisoár :D

2 border_kolie18 border_kolie18 | 10. května 2013 v 9:47 | Reagovat

Velmi pěkný článek. Líbí se mi sprcha, ale i ostatní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama