Novinky a nápady

20. března 2013 v 18:26 | muffy |  Náš klub

Závody:

Psí spřežení
Do psího spřežení byste mohli přihlásit 2-6 psů (čím víc, tím líp, závod bych oznámila s měsíc před zahájením, měli byste tedy čas sehnat si pejsky, pokud nemáte) Pokud byste si na ufonku nechtěli kvůli tomu kupovat další pejsky, můžete si pejsky půjčit (pronajmout) za Tlapky. Jakéhokoli mojeho pejska :) Na závodech by běžel zapřažený spolu s vašimi :)

Nejdřív bych vám kladla otázky, které by se týkaly vašich jednotlivých psů (Kdy byl naposledy u veterináře, kdy jste poprvé navštívili cvičák atd.) Za to byste získali body.
Druhá část bude zase otázková, jak dobří jste musheři? např. Jaký je povel pro zatočení doprava? Museli byste hledat na internetu, předpokládám že to nevíte
Třetí část by byla veterinární prohlídka- zkontroluji zdraví vašich psů, podle toho rozdám body.
Čtvrtá část je, že si za Tlapky budete muset koupit Musherské saně (berte to jako startovné) Saně by vám už zůstaly do dalších závodů.
Kdo získá nejvíc bodů vyhrává

Těch otázek by nebylo moc, asi 3 za všechny pejsky dohromady a 3 z musherství

.........................................................................................
Flyball
Tento psí sport doufám znáte, pokud ne, šprtejte na internetu. Byl by to závod, kde by se členi museli rozdělit na týmy, je to přece týmová hra. Problémem je, že máme málo členů a proto je to jen optimistický plán do budoucna.

.........................................................................................
Psí dostihy
Přihlásili byste jednoho psa. Body rychlosti bych rozdala podle vaší přípravy na závody. O toho psa byste se museli dobře starat, budu vás kontrolovat v jeho starání na Ufonku, budu číst jak dlouho jste trénovali, co přesně jste dělali a zda mu to nějak pomůže v přípravách na dostihy (nebo si najděte pečovatele a vysvětlete mu to). Body rychlosti lze také získat koupením Krmiva pro dostihové psy (obsahuje 10 granulí), které bude k dostání v obchůdku s tlapkami (takže obětujete trochu tlapek abyste zvýšili šanci na výhru?) Po dobu trvání dostihů můžete také na blogu nacházet ukryté Granulky, které se mi rozsypaly, když jsem přenášela Krmiva pro dostih. psy do skladu. Hledejte, každý den jedna. Přidají vám body rychlosti :)

.........................................................................................
Stopařství (pachové práce)
Skutečně budete stopovat :) Budete mít za úkol najít člověka. Stopařská soutěž potrvá 6 dnů. Každý den na blogu někde schovám jedno číslo z ID nějakého uživatele (např. 1.den: **3***, 2.den: ****8* atd.) Pokud tu nějaký den nebudete, zkuste si to číslo domyslet... nebo si můžete za pár tlapek v obchůdku koupit stopovací šňůru, která vám prozradí jedno číslo. Na konci byste měli mít seskládané ID, chci po vás abyste mi přezdívku nalezeného člověka napsali vzkazem :) Bude to soutěž hlavně o tlapky a každý kdo poslal správnou odpověďdostane "Granule pro dostihové psy" aby je pak nemusel kupovat v dostizích. Také dostanete 1000b za účast. Je to soutěž spíše pro členy než pro jejich pejsky, navíc všichni mohou být vítězové, proto se za to žádné poháry nezískávají.
Ale pokud byste chtěli, můžu do TOPky zapisovat pod "Stopařství" jména uživatelů a počet, kolikrát se stopařství zůčastnili.
Každý kdo pošle správnou odpověď obdrží krom bodů i 200 tlapek!


Zbytek novinek

Už jsem to myslím někde psala, ale pro oživení:
Až bude více členů, budou i lepší výhry, přece se nebudou rozhazovat nej výhry jen mezi 3 lidi, tím nežíkám že výhry zhoršuju, bude to furt stejné, ale s více lidma můžou být ještě lepší :)

.........................................................................................
Do výstav asi zavedu symbolické startovné, to aby se nepřihlašovali tzv. sběrači výher, kteří jsou v klubu naprosto neaktivní a ze závodů se zapojují pouze do výstav, kde se po nich žádná snaha nechce. Aby se mohli přihlásit, musí aspoň jednou projevit i jinou aktivitu v klubu než jen poslat přihlášku do výstavy.

.........................................................................................
Zase něco k výstavám- do teď jste mohli přihlásit jen jednoho pejska, za tlapky si teď můžete koupit přihlášku pro dalšího pejska. Neříkám že musíte, jenom jestli byste chtěli, nebo se nemůžete rozhodnout kterého pejska přihlásit :)

.........................................................................................
Jelikož mě nebaví čekat na vybrání výhry, máte na výběr 10 dnů, pokud do té doby tak neučiníte, jste z (třeba) výstavy vyloučeni a nedostanete nic, pohárek, stužku, ltapky, body-prostě nic, na vaše místo nastoupí ten, který se umístil pod vámi. Jde jen o to, aby mi ten dotyčný odpověděl na vzkaz, zda výhru chce/nechce a popřípadě kterou. Kdo nemá místo, zvířátko u mě může ještě zůstat-v tomto případě limit 10 dnů už neplatí ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama