Co nás čeká?

11. března 2013 v 18:52 | muffy |  Náš klub
Tak vám tu vypíšu co náš snad a možná čeká :)

Zavedení Tlapek
Každému asi došlo co to bude, je bodový systém klubu, kde se tlapky sbírají
za aktivitu v klubové knize, soutěžích, miniakcích i za zásluhy klubu

Úspěšní psi klubu
Vítězové v klubových soutěží (pejsci) by měli na webowkách jakousi "Čestnou zeď" nebo "TOP" kde by bylo jejich Jméno, Majitel, Fotka a Pohár (nebo více pohárů, každý jiný) který psi mohli získat v klubových soutěžích, bylo by to takové TOP, tak co, chcete mít TOP pejska klubu? x)
Poháry bych dodatečně doplnila pejskům, co se již v ukončených soutěžích umístili na 1.-3. místě

Já myslím že je to dobrý nápad, když už nemůžete mít psa v TOPce na ufu, tak v klubu ano :) Možná jsem optimista, ale když budou v soutěžích k výhrám připsané ty pohárky, tak vaše soutěživost o místo v TOP by mohla zvýšit účast :)

Dogdancing soutěž
Dostala jsem takový nápad že by jste mohli přihlásit psa (který ale musí mít víc jak 80% zdraví) a s ním byste odtančili vystoupení. Vybrali byste si téma (není to povinné, ale dělá se to tak, třeba kovbojské, požár, popelka.. jak jste mohli vidět v "ČS má talent"), no prostě aby to mělo nějaký příběh pokud možno :)
Pak byste si vybrali hudbu a popsali mi co se psem děláte. Na začátku vám všem vypíšu triky, které váš pes jakoby umí, ty pak můžete použít při vystoupení, nemusíte použít všechny.
Ten popis bude celkem složitý, musí tam být každá drobnost. Pošlete mi odkaz na tu písničku a aby to bylo co nejpřesnější, tak k tomu popisu budete průběžně vkládat do závorek čas v tom videu (0:48), ve který se ten cvik zrovna provádí, ať jsme v obraze :)
Taky si vyberete kostýmy, pokud nějaké budete chtít mít, vygooglete si na internetu vhodný kostým a obrázek kostýmu mi pošlete

Pak bych BUĎ vybrala nejlepšího sama, NEBO bych k sobě přidala ještě nestrannou porotu NEBO by hlasovali soutěžící (povinně, ale sobě ne!) a ostatní členi, kteří se nezúčastnili. Taky by se daly nějaké body(hlasy) za stav psa.

Ale s tím popisem je to takové hooodně těžké, spíše nedomyšlené, kdybyste to chtěli zkusit, tak můžeme (Za pořádnou práci bude pořádná odměna!) Ale pochybuju, takhle na dálku to nejde popisovat... :/
...takže varianta 2.! :DDD Všechno zůstává stejné, až na ten popis a triky. Byl by test-otázky obecně o psech a taky jak byste psa učili určité triky (např. tlapky na krabičce a obcházení té krabičky s tlapkama stále přilepenýma k ní.. :D) Podle toho jak byste ty otázky zvládli, dostanete triky (2 otázky=1 trik) Pak byste mi jen velmi stručně popsali co tam budete tančit
např. jak začne hrát hudba, začneme s Maggy skákat na místě (na zadních) pak následuje slalom mezi nohama, pak kolem mě začne Maggy kroužit, jak mě dvakrát oběhne skočí na mě a odrazí se, já se při tom točím. Pak jdeme dál od sebe (zády k sobě) a vyrazíme pozadu k sobě, Maggy mi proběhne (furt pozadu) mezi nohama, takže teď jsme si vyměnili místa, ale stojíme k sobě čelem, zase přiběhneme (Maggy po zadních) k sobě, vezmu ji za přední tlapky a začneme se točit, asi po třech otočkách ji pustím a vedle sebe se budeme samostatně točit (Maggy stále na zadních) při tom točení se já přidřepávám až nskončím stočená do klubíčka na zemi, vedle mě Maggy, která dělala celou dobu to samé co já (točení na zadních, přechod to točení na čtyřech, až se stočila do klubíčka na zemi)
konec písníčky.
A nebo ten popis úplně vystřihnu, ale to přece už není dogdancing.. :/


Testy na ufo
no že bych tu prostě dala na blog všechny testové otázky a odpovědi, k tomu bych vám napsala trik jak mít co nejrychleji vyplněné závody. Hodně z vás si myslí že je to nejrychlejší se stránkou o-psech.kx.cz, ale není tomu tak! x) Jde to mnohem snadněji. Navíc lidi jak googlí ty odpovědi narazí na náš blog a třeba se tu víc porozhlédnou, možná se jim to tu zalíbí a vstoupí do klubu! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nikola1997 nikola1997 | 12. března 2013 v 10:16 | Reagovat

dobré nápady :)

2 Black Black | 12. března 2013 v 14:27 | Reagovat

Jáá :D ten dogdancing je naprosto úžasný :D

Hneď by som sa prihlásila :) Mohla by som ti s tým pomáhať :3 Ak chceš ...

3 muffy muffy | 17. března 2013 v 20:11 | Reagovat

Black: nevím jak, možná přispět nápadem aby o nebylo tak složité :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama