Psí online hry

23. června 2011 v 18:10 | muffy, 2x doggies
Run Bolt Run
Hra na motivy filmu Bolt. Dostaň se skrz všechny překážky a zachraň tak Boltovu lásku Penny.

(doporučuju :D)
Walk In The Park
Jako malý pejsek musíš dovést v pořádku sebe i svého páníčka na vozíčku vždy až na konec levelu. Během cesty sbírej různé bonusy jako krekry a podobně...

Doggy Day Care
Nikdo není doma a tvůj mazlíček zůstal sám. Starej se o něj a dej mu vše, co potřebuje. Jestli se tvému mazlíčkovi nedostane péče, bude smutný a hra končí.

Net Pet
Adoptuj pejska nebo kočičku a poté se o ně starej. Hrej si s ním a dováděj dle své libosti. Nezapomínej však také na dobrou stravu. Všechny hračky a jídlo jsou ukryté pod ikonkou "Show menu".

Pet Grooming Studio
V téhlé hře vlastníte salon, ve kterém se staráte o špinavé pejsky. Pěkně je našampónujte, umyjte, učešte, ostříhejte jim drápky, vyčištěte zuby a dejte je páníčkovi. Na výběr máte ze dvou herních módů. Časový a volný, ve kterém si můžete vybrat i pejska.

Velice pěkná hra, kde se budete snažit vžít se do role obyčejného psa. Na výběr máte ze dvou psů, kteří se jmenují Bennet a Yank. Cílem hry je v časovém limitu posbírat určitý počet lahví. Pokud seberete noviny, máte čas navíc. Hra se dá hrát i ve dvou.

(určo zkuste)
Pupzzle
Pomož malému štěnátku vyřešit jeho jednoduché úkoly a rozvesel ho tak. Nezapomínej že ti ubíhá skóre. Čím rychlejší budeš, tím více získáš bodů. Hra je podobná hře Monkey Go Happy, jenom s novými úkoly.

Gone To The Dogs
Kupte si psa a vyražte s ním do chuchle na psí závody. Najměte mu trenéry a zlepšujte jeho rychlost, vytrvalost apod. Můžete také koupit nějaký ten prostředek, který zpomalí soupeře.

Animal Shelter
Jste majitelkou a pečovatelkou zvířecího útulku, ve kterém se staráte o opuštěné psi, kočky, křečky, králíky a želvy. Starejte se jim o jídlo, zábavu a také jejich zdraví. V dalších levelech vám budou přibývat zvířátka.

(taky moc hezká hra)
My Sweet Dog
Že byste chtěli mít taky svého pejska, o kterého byste se mohli starat? S touto hrou to není žádný problém. Máte na starosti malé štěně, které musíte krmit, koupat a hrát si s ním. Jestliže bude dostatečně spokojené, dostanete se do dalšího levelu.


V této hře si vyberete jedno z 5ti zvířátek (3 psi a 2 kočky). S tím pak jedete na saních z kopce a sbíráte při tom dárečky. Hra se ovládá šipkami a může ji hrát 1 i 2 hráči.

Tady se zvířaty hrajete fotbal. Na začátku hry si vyberete 3 zvířátka (psy nebo kočky). Na které kliknete první, za to budete hrát a ostatní 2 budou ve vašem týmu. Hru můžou hrát 2 hráči nebo 1 s počítačem. Hra se ovládá šipkami.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jajky Jajky | 6. ledna 2012 v 22:25 | Reagovat

Nejvíce mě bavíNet pet

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama